Wypożyczalnia samochodów - Warszawa

Al.Krakowska 204, 02-219 Warszawa
tel.: 519555000 e-mail: warszawa@rentis.pl
Potrzebujesz wynająć samochód na kilka dni za rozsądne pieniądze? Chcesz usprawnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa i rozszerzyć flotę pojazdów, nie naruszając swojej zdolności kredytowej? Jeśli interesuje Cię wynajem aut osobowych, które okażą się niezawodne i bezpieczne, skorzystaj z naszej oferty. Wypożyczalnia samochodów Rentis Warszawa pomoże rozwiązać Twoje problemy.

Najem długoterminowy samochodów w Warszawie

Flota wypożyczalni samochodów Rentis Warszawa obejmuje pojazdy zróżnicowane pod względem parametrów technicznych oraz wyglądu nadwozia. Klienci znajdą w niej małe auta miejskie, o niewielkich gabarytach i niskim spalaniu, auta kompaktowe, łączące w sobie dynamikę jazdy z komfortem, rodzinne samochody z nadwoziem typu kombi lub minivan. Proponujemy również samochody typu premium oraz luksusowe limuzyny, idealne np. na podróż służbową. Wynajem samochodów w Warszawie oferuje wiele wypożyczalni, ale tylko Rentis świadczy wysokiej jakości usługi w tak atrakcyjnych cenach.

Wypożyczalnia samochodów Rentis Warszawa to lider, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wynika to z nadzwyczajnej dbałości o flotę pojazdów. Są one wymieniane co 2 lata na nowe, a w czasie użytkowania systematycznie serwisowane przez wyspecjalizowanych mechaników. Auta posiadają pakiet ubezpieczeń AC, OC i NNW oraz bogate wyposażenie (klimatyzacja, radio CD/MP3, czujniki parkowania). Wśród oferowanych na wynajem modeli BMW, Toyoty, Lexusa, Volkswagena, Skody czy Peugeota, każdy Klient znajdzie auto dla siebie.

Wypożycz samochód w Warszawie na własnych warunkach

W Rentis wynajem samochodów nie jest ograniczany limitem kilometrów. Wypożyczalnia samochodów Rentis Warszawa przygotowała elastyczną ofertę w trzech opcjach do wyboru:

• wynajem krótkoterminowy (mniej niż 30 dni),
• wynajem średnioterminowy (od 30 dni do roku),
• wynajem długoterminowy (powyżej roku).

W dwóch ostatnich opcjach możemy zaproponować zmianę samochodu w trakcie trwania umowy oraz jej wydłużenie. Nawet jeśli wynajmujesz auto tylko na jedną dobę, możesz oddać je w dowolnym punkcie Rentis. Wynajem samochodu w Warszawie możliwy jest nie tylko na miejscu, w wypożyczalni. Jeśli wskażesz inną lokalizację, pojazd będzie tam czekał o umówionej porze gotowy do drogi.

Jak zarezerwować wybrany model?

Klienci mają trzy możliwości rezerwacji samochodu. Najszybszym i najwygodniejszym będzie skorzystanie z formularza na stronie internetowej Rentis. Tutaj należy zaznaczyć wybrany model, termin i miejsce wypożyczenia. Formalności przy odbiorze samochodu nie potrwają wtedy dłużej niż 15 minut.

Zapraszamy również do skorzystania z rezerwacji telefonicznej lub odwiedzin naszego biura. Wypożycz samochód w Warszawie tak jak lubisz!

Przekonaj się, że wynajem samochodu w stolicy nie musi kosztować wiele!

Opinie

Jestem konkretnym klientem i lubię, gdy druga strona wywiązuje się ze zobowiązań. Oni są w tym świetni. Samochód idealny, cały pobyt dzięki temu bardzo udany.
Ludzie mają czasami pecha i trafiają na kiepską wypożyczalnię. Ja miałem szczęście i trafiłem na Rentis – nic więcej mi nie trzeba. Brawa dla super obsługi.