• Simply
  • Safely
  • For Less

Rent a car Vaduz

Kraj : Liechtenstein
Stolica : Vaduz

Wypożyczalnia samochodów: Liechtenstein, Vaduz

Vaduz

Krok po kroku budujemy renomę jednej z najlepszych wypożyczalni samochodów na rynku. Jest to możliwe poprzez zastosowanie unikalnych rozwiązań, dzięki którym od przekroczenia progu centrum obsługi do wyjazdu autem mija nie więcej niż 15 minut. To standard, którego zazdroszczą nam inne wypożyczalnie. Dla klientów przygotowaliśmy zadbaną i stale rozbudowywaną flotę pojazdów o różnej klasie i gabarytach. Wszystko po to, abyśmy mogli zaspokoić potrzeby wielu grup klientów. Naszym niewątpliwym atutem są również atrakcyjne ceny najmu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w ramach których pomożemy w wynajmie samochodu z lokalnej wypożyczalni..

Sprawdź opinię naszych klientów

Kontakt z wypożyczalnią Rentis wspominam bardzo dobrze. Wszystko mi wyjaśniono i doradzono w doborze auta. Zapłaciłem mniej, niż przypuszczałem. Przy następnym wyjeździe na pewno tu wrócę.

Gorąco polecam wszystkim usługi tej firmy. Jestem z nich zadowolony w stu procentach. Samochody są praktycznie nowe, w doskonałym stanie technicznym. Minimum formalności, atrakcyjne stawki.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL
Innowacyjna gospodarka
EFRR