Wypożyczalnia samochodów - Tallinn

Estonia, Tallinn
Doskonale rozwinięta sieć centrów obsługi nie mogła ominąć także tego wspaniałego miasta. Rentis to w tej chwili jedna z wiodących marek na międzynarodowym rynku wynajmu samochodów. Nasza działalność oparta jest o maksymalizację zadowolenia klientów oraz dostarczanie im najwyższej jakości usług. Rdzeniem naszej firmy jest flota. Dbamy o każde auto, które udostępniamy najemcom, tak, jakbyśmy sami mieli nim jeździć. Współpracujemy z najlepszymi mechanikami i z autoryzowanymi serwisami. Do obsługi klientów delegujemy świetnie przygotowanych i sympatycznych pracowników. Pomożemy Ci wynająć auto z lokalnej wypożyczalni samochodów na terenie miasta.

Opinie

Zapłaciłem za wynajem świetnego auta i zdziwiłem się w duchu – czy im się to opłaca? Stosunek jakość cena wypada tu rewelacyjnie. Jestem zachwycony ofertą wypożyczalni Rentis.
Plusem jest to, że ich punktu obsługi nie musiałem szukać długo. Zaraz po przylocie dojrzałem logo, tuż obok lotniska. Samochód bardzo dobry, obsługa miła i pomocna. Polecam nie tylko turystom.