Wypożyczalnia samochodów - Sofia

Bułgaria, Sofia
Wierzymy, że tylko poprzez uczciwą pracę można zdobyć zaufanie klientów. Dzięki temu Rentis uzyskał pozycję lidera na rynku wypożyczalni samochodów, a kolejne rzesze ludzi gorąco polecają nasze usługi. Podstawą naszego sukcesu są auta – zadbane i bezpieczne, poddawane regularnym przeglądom technicznym. Bezpieczeństwo i komfort każdego klienta to nasze niezmienne priorytety. Oprócz tego dążymy do tego, by wszystkie procedury związane z wynajmem pojazdu były jak najprostsze. Wszystko po to, aby klienci mogli jak najprędzej otrzymać kluczyki i ruszyć w miasto. Dzięki naszym kontaktom wśród lokalnych wypożyczalni pomożemy Ci wynająć auto w każdym miejscu w kraju!

Opinie

Na pochwałę zasługuje kilka rzeczy. Od czego zacznę? Od świetnej obsługi, pięknego i pachnącego nowością auta. Na uwagę zasługuje także świetna cena za całą usługę, a właściwie stosunek cena-jakość.
Jak dotąd miałem przyjemność dwa razy wynajmować u nich auto. Jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Formalności załatwiłem szybko, personel okazał się przemiły. Serdecznie polecam.