• Simply
  • Safely
  • For Less

Rent a car Reykjavík

Kraj : Islandia
Stolica : Reykjavík

Wypożyczalnia samochodów: Islandia, Reykjavík

Reykjavík

Sieć wypożyczalni samochodów działająca pod marką Rentis to wiele lat doświadczeń i gwarancja profesjonalnego podejścia. Dzięki wdrożeniu unikalnych standardów udało nam się skrócić do minimum wszystkie kwestie związane z wynajmem auta, tak aby klienci mogli jak najszybciej dostać kluczyki i ruszyć w wybranym kierunku. Do dyspozycji gości naszych salonów są solidne pojazdy cenionych światowych marek. Nad wszystkim czuwa miły i zawsze uśmiechnięty personel, który stanowi naszą wizytówkę. Przekonaj się o naszej jakości. Pomożemy Ci wynająć samochód na terenie całego kraju dzięki współpracy z lokalnymi wypożyczalniami.

Sprawdź opinię naszych klientów

Od dawna nie spotkałem tak otwartego, miłego i zarazem fachowego personelu. Szybko załatwiłem formalności i po jakimś kwadransie wyjechałem w miasto zadbanym autem. Szczerze polecam.

Zanim zacząłem korzystać z usług Rentis, trochę się obawiałem. Pracownicy firmy wszystko mi dobrze wyjaśnili. Auto prowadziło się świetnie, a pod względem ceny oferta tej firmy jest fantastyczna.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL
Innowacyjna gospodarka
EFRR