Wypożyczalnia samochodów - Reykjavík

Islandia, Reykjavík
Sieć wypożyczalni samochodów działająca pod marką Rentis to wiele lat doświadczeń i gwarancja profesjonalnego podejścia. Dzięki wdrożeniu unikalnych standardów udało nam się skrócić do minimum wszystkie kwestie związane z wynajmem auta, tak aby klienci mogli jak najszybciej dostać kluczyki i ruszyć w wybranym kierunku. Do dyspozycji gości naszych salonów są solidne pojazdy cenionych światowych marek. Nad wszystkim czuwa miły i zawsze uśmiechnięty personel, który stanowi naszą wizytówkę. Przekonaj się o naszej jakości. Pomożemy Ci wynająć samochód na terenie całego kraju dzięki współpracy z lokalnymi wypożyczalniami.

Opinie

Od dawna nie spotkałem tak otwartego, miłego i zarazem fachowego personelu. Szybko załatwiłem formalności i po jakimś kwadransie wyjechałem w miasto zadbanym autem. Szczerze polecam.
Zanim zacząłem korzystać z usług Rentis, trochę się obawiałem. Pracownicy firmy wszystko mi dobrze wyjaśnili. Auto prowadziło się świetnie, a pod względem ceny oferta tej firmy jest fantastyczna.