• Simply
  • Safely
  • For Less

Olsztyn, Meeting Point

ul. Kościuszki 6, 10-117 Olsztyn
tel.: 519535314, e-mail: olsztyn@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Olsztyn

Olsztyn

Każdy, kto chce poruszać się swobodnie po mieście, w którym przebywa zawodowo lub urlopowo, powinien rozważyć możliwość wypożyczenia samochodu. Co jednak jest dla nas korzystne? Co wyróżnia wynajem długoterminowy a leasing samochodu? Z naszą pomocą podjęcie decyzji będzie tańsze i łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Decydują o tym auta w idealnym stanie technicznym, przejrzyste umowy i cennik, który wyróżnia nas na tle innych agencji. Rozglądaj się za naszymi punktami obsługi Klienta, których przybywa w całej Polsce.

Wypożyczalnia samochodów w Olsztynie

Wynajmij samochód w Rentis w Olsztynie, jeśli chcesz jeździć komfortowo i bezpiecznie, a przy tym nie przepłacać. Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub przyjdź osobiście do naszego biura, aby wybrać auto i dopełnić wszystkich formalności. Wynajem samochodów w Rentis zajmuje zaledwie 15 minut. Przekonaj się o tym osobiście!

Wszechstronna wypożyczalnia samochodów Rentis

Dopasowujemy naszą ofertę do zróżnicowanych grup Klientów. Dlatego też możemy im zaproponować małe auta miejskie, rodzinne modele, luksusowe, a nawet i małe dostawcze. Wypożycz samochód u nas na interesujący Cię okres - w zależności od tego czy interesuje Cię chwilowy najem bądź wynajem samochodów długoterminowy. Cennik jest dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb. Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się zatem w przypadku osób potrzebujących auta zastępczego, przygotowanego na rodzinny wakacyjny wyjazd lub też chcących stworzyć flotę reprezentatywnych pojazdów dla swojej firmy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź opinię naszych klientów w Olsztynie

Jak to kobieta – samochody traktuję jako zło konieczne i nie znam się za bardzo. Na szczęście formalności poszły gładko, a auto sprawowało się idealnie. Super.

Jakość usług oferowana przez RENTIS jest mi doskonale znana, a także moim współpracownikom. To wypożyczalnia, która dba o każdy aspekt swojej działalności.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Olsztynie na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR