Wypożyczalnia samochodów - MINI

Prawdziwa legenda motoryzacji i gratka dla każdego fana czterech kółek. Mini to samochód obok którego nie można przejść obojętnie. Połączenie luksusu ze sportowym charakterem i zadziornością. Przejażdżka Mini, niezależnie od celu podróży, zawsze będzie przygodą!

Nowe Mini jest wciąż samochodem o niewielkich gabarytach, chociaż z biegiem czasu auto „urosło” w porównaniu do pierwotnej wersji z 1956 r. Jego design nie pozostawia jednak wątpliwości co do korzeni. Mini polecamy szczególnie kierowcom, którzy chcą wyróżniać się stylem, ale nie tylko.

Auto świetnie sobie radzi w przestrzeni miejskiej, jest niezwykle zwrotne, dynamiczne i mało pali. Wyróżnia go przy tym bezpieczeństwo oraz zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Mini trzeciej generacji nie uwodzi przestronnym wnętrzem ani dużą przestrzenią na bagaż, nie sprawdzi się też specjalnie jako auto rodzinne. Na samotne wyprawy, leasing krótkoterminowy lub romantyczne podróże we dwoje będzie zaś idealnym wyborem i z pewnością pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Opinie

Sprytne autko do miasta. Nie jestem mistrzem parkowania, ale wykonywanie manewrów z Mini to łatwizna. Zaskoczyło mnie jego niewielkie spalanie. Polecam serdecznie.
Mini to samochód moich marzeń. Wynająłem go w stolicy i pokonaliśmy razem trochę kilometrów. Jest stylowy i bardzo dobrze się prowadzi. Następnym razem też go wybiorę.