Wypożyczalnia samochodów - Wrocław, Lotnisko

ul. Graniczna 190, Wrocław, 54-530+48 519 535 307wroclaw@rentis.pl

Z Rentis wynajem samochodów we Wrocławiu staje się prosty i szybki. Wszelkie formalności związane z wypożyczeniem samochodu zajmą nie więcej niż kwadrans. Klientom wypożyczalni samochodów Rentis oferujemy także możliwość zarezerwowania auta przez stronę internetową, na której mogą wybrać jeden z kilkunastu dostępnych modeli. Od samego początku naszej działalności dążymy do tego, by dostarczać Klientom najwyższej klasy usługi w zakresie wynajmu aut. Pozwala na to doświadczenie w branży, a także obserwacje najbardziej rozwiniętych zagranicznych rynków.

Wypożyczalnia samochodów Rentis posiada szeroki wybór aut

Aktualnie dysponujemy znakomitą flotą nowoczesnych aut o wysokiej funkcjonalności i najlepszych notach w rankingach bezpieczeństwa. Działająca od ponad dziesięciu lat na polskim rynku wypożyczalnia samochodów Rentis S.A. posiada nowoczesną i sprawną flotę pojazdów czołowych marek, takich jak BMW, Lexus, Toyota czy Volkswagen – z różnych segmentów, m.in. SUV-y, vany, kombi, a także samochody dostawcze. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy są maksymalnie dwuletnie i oczywiści poddajemy je regularnym serwisom, by zapewnić naszym Klientom pełnię komfortu i bezpieczeństwa.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu

Nasz personel zapewnia sprawną obsługę w całym kraju. Wynajmij samochód we Wrocławiu i przekonaj się sam! Szeroka sieć firmowych biur i meeting pointów pozwala na wygodne i komfortowe podróżowanie po Polsce i Europie. Współpraca z naszą firmą to gwarancja udanych wakacji, wyjazdów służbowych czy też bezpiecznego dojazdu do wybranej destynacji.

Opinie

Najpierw z usług skorzystał mój kuzyn, był bardzo zadowolony, chwalił profesjonalizm. Jakiś czas temu sam przekonałem się, że warto u nich wynająć auto.
W dalszym ciągu nie przepadam za wynajmowaniem samochodów, ale muszę przyznać, że zarówno auto jak i obsługa w Rentis budzą jednoznacznie pozytywne odczucia.