• Simply
  • Safely
  • For Less

Warszawa, Lotnisko Chopina, Meeting Point

Lotnisko Okęcie ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
tel.: 519 555 000, email: warszawa@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Warszawa, Lotnisko Okęcie

Warszawa

Rozwijamy się każdego dnia, bo dla nas świadczenie usług to więcej niż biznes. To misja i zobowiązanie wobec Klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem. Stąd inwestujemy we flotę samochodów, które spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa. Równocześnie zapewniają komfort jazdy i pewne dotarcie do celu.

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie – lotnisko Okęcie

Wszystkich Klientów zachęcamy do wynajmu samochodu w Warszawie. Proponujemy Państwu szeroki wybór modeli – to prawie dwadzieścia różnych samochodów. Naszą największą zaletą jest szybkość oferowanej usługi – wszystkich formalności mogą Państwo dopełnić w piętnaście minut. Wypożycz samochód w Warszawie i zobacz, jakie to proste.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu o połowę niższe ceny niż wypożyczalnie korporacyjne. Właśnie dlatego wynajem samochodów w Warszawie z nami jest najbardziej opłacalną opcją. Wypożyczalnia samochodów Rentis jest pozytywnie oceniana przez Klientów – ich opinie mogą Państwo przeczytać na naszej stronie.

Za każdym razem oddajemy do Państwa dyspozycji auto nowe (maksymalnie 2-letnie), zadbane, czyste i w doskonałym stanie technicznym, z ważnym przeglądem. Za pomocą naszego serwisu można sprawdzić dostępność poszczególnych modeli pojazdów i zarezerwować wybrany przez Internet. To intuicyjny i błyskawiczny system, który gwarantuje Klientom pełną wygodę. Nasza flota składa się z: Toyoty Prius, Toyoty Aigo, Skody Citigo, Mini Clubman i wielu innych doskonałych, kompaktowych oraz większych aut.

Co bardzo istotne – pojazd mogą Państwo oddać w innym z naszych punktów obsługi na terenie całej Polski, niekoniecznie w wypożyczalni samochodów w Warszawie. Polecamy nasze siedziby w Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku czy Rzeszowie.

Przekonaj się, że to nie marketing, ale opis rzeczywistości. Wynajmij samochód w Warszawie, na lotnisku Okęcie – zapraszamy do naszych licznych punktów obsługi.

Sprawdź opinię naszych klientów w Warszawie

Ja traktuję Rentis trochę jak odtrutkę na inne firmy w tej branży. Dotąd miałem raczej kiepskie doświadczenia, a z nimi usługa wyglądała od początku bezbłędnie.

Personel bardzo sympatyczny, zawsze gotowy rozwiązywać problemy. Odpowiadają na wszystkie pytania bez znudzenia. Samochód świetny, tylko polecać innym.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Warszawie na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR