• Simply
  • Safely
  • For Less

Szczecin, Meeting Point

Lotnisko - Goleniów Glewice 1a, 72-100 Goleniów
tel.: 519 535 330, email: szczecin@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Szczecin, Lotnisko

Szczecin

Na lotnisku w Goleniowie pod Szczecinem znajduje się meeting point, gdzie Klienci mogą odebrać zamówione w wypożyczalni samochodów auta lub oddać te, wynajęte w innej placówce na terenie Polski. Nowoczesne pojazdy, które są doskonale utrzymane dzięki regularnym przeglądom – to nas wyróżnia. Ponadto słyniemy z kompetentnego i uczynnego personelu, gotowego rozwiązać wszelkie problemy i błyskawicznie przeprowadza przez formalności związane z wynajmem. To decyduje o naszej konkurencyjności. Klienci cenią także niskie ceny, dzięki którym wypożyczenie nie jest dla nich dużym wydatkiem.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie – rozwiązanie dla firm i Klientów indywidualnych

Oferty czasowego wynajmu samochodów dopasowane są do zróżnicowanych wymagań naszych Klientów. W naszej flocie posiadamy pojazdy z różnych segmentów, zarówno vany, limuzyny, jak i auta dostawcze. Wypożycz samochód jednej z wiodących marek motoryzacyjnych takich jak Toyota, BMW, Lexus, MINI czy Volkswagen.

Wygodne podróżowanie zapewnia wypożyczalnia samochodów Rentis

Wypożycz samochód z Rentis i podróżuj w komfortowych warunkach. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie dysponuje bogatą flotą nowoczesnych aut, które są regularnie poddawane przeglądom. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, najstarsze auto w naszej flocie nie jest starsze niż dwa lata.

Sprawdź opinię naszych klientów w Szczecinie

Zastanawiam się, czy coś mi się nie podobało i ciężko wskazać cokolwiek negatywnego. Bardzo dobre tempo obsługi, generalnie jestem mega zadowolony. Z ceny też.

Niewiele jest przypadków, gdy korzystam z czyichś usług i potem polecam je innym. Tym razem mogę, bo wszystko stało na szalenie wysokim poziomie. Piękne auta!

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Szczecinie na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR