Wypożyczalnia samochodów - Szczecin, Lotnisko

ul. Glewice 1a, Szczecin, 72-100+48 519 535 310szczecin@rentis.pl

Na lotnisku w Goleniowie pod Szczecinem znajduje się meeting point, gdzie Klienci mogą odebrać zamówione w wypożyczalni samochodów auta lub oddać te, wynajęte w innej placówce na terenie Polski. Nowoczesne pojazdy, które są doskonale utrzymane dzięki regularnym przeglądom – to nas wyróżnia. Ponadto słyniemy z kompetentnego i uczynnego personelu, gotowego rozwiązać wszelkie problemy i błyskawicznie przeprowadza przez formalności związane z wynajmem. To decyduje o naszej konkurencyjności. Klienci cenią także niskie ceny, dzięki którym wypożyczenie nie jest dla nich dużym wydatkiem.

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie – rozwiązanie dla firm i Klientów indywidualnych

Oferty czasowego wynajmu samochodów dopasowane są do zróżnicowanych wymagań naszych Klientów. W naszej flocie posiadamy pojazdy z różnych segmentów, zarówno vany, limuzyny, jak i auta dostawcze. Wypożycz samochód jednej z wiodących marek motoryzacyjnych takich jak Toyota, BMW, Lexus, MINI czy Volkswagen.

Wygodne podróżowanie zapewnia wypożyczalnia samochodów Rentis

Wypożycz samochód z Rentis i podróżuj w komfortowych warunkach. Nasza wypożyczalnia samochodów w Szczecinie dysponuje bogatą flotą nowoczesnych aut, które są regularnie poddawane przeglądom. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, najstarsze auto w naszej flocie nie jest starsze niż dwa lata.

Opinie

Zastanawiam się, czy coś mi się nie podobało i ciężko wskazać cokolwiek negatywnego. Bardzo dobre tempo obsługi, generalnie jestem mega zadowolony. Z ceny też.
Niewiele jest przypadków, gdy korzystam z czyichś usług i potem polecam je innym. Tym razem mogę, bo wszystko stało na szalenie wysokim poziomie. Piękne auta!