• Simply
  • Safely
  • For Less

Katowice, Meeting Point

Lotnisko Katowice - Pyrzowice ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice
tel.: 519 535 301, email: katowice@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Katowice, Lotnisko

Katowice

Realizujemy własne marzenie o najlepszej wypożyczalni aut w kraju i naprawdę nam się to udaje. Podstawą naszej oferty są znakomite samochody marek cenionych w świecie – BMW, Lexus i Toyota są naszymi partnerami strategicznymi. Każdy pojazd przechodzi systematyczne kontrole najlepszych mechaników. Świetną jakość udaje nam się połączyć z atrakcyjnymi cenami, które pozytywnie zaskakują klientów w całej Polsce.

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach – tylko Rentis

Wynajmij samochód w Rentis, aby mieć pewność, że komfortowo i wygodnie dotrzesz do celu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz auta na służbowy wyjazd, rodzinne wakacje czy też zastępczego, u nas znajdziesz idealny model – sprawdź, co możemy Tobie zaproponować i dokonaj rezerwacji. Zapewniamy minimum formalności i bardzo atrakcyjne ceny. Wypożycz samochód w Katowicach, a jeśli jest taka konieczność, zwróć go w innym mieście.

Skrojona na miarę potrzeb wypożyczalnia samochodów

Wynajmij samochód na jak długo chcesz i z możliwością skrócenia lub wydłużenia czasu obowiązywania umowy. Oferujemy wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy. W każdej opcji do wyboru są atrakcyjne modele aut, a koszt ich wynajmu pozytywnie zaskakuje. Jako wypożyczalnia samochodów nastawiona na zróżnicowane grupy Klientów, możemy również zaproponować małe „dostawczaki” oraz vany dostosowane do przewozu większej liczby osób.

Przekonaj się, że wynajem samochodów się opłaca. Odwiedź biuro Rentis w Katowicach.

Sprawdź opinię naszych klientów w Katowicach

Moja ocena jest bardzo wysoka z racji szybkiego tempa realizacji usługi oraz świetnej postawy pracowników. Samochód – super, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Każdy, komu zależy na niedrogim wypożyczeniu samochodu powinien odwiedzić firmę Rentis. Wiem, że mają wiele punktów przy dużych dworcach i lotniskach.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Katowicach na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR