• Simply
  • Safely
  • For Less

Gdańsk, Meeting Point

Lotnisko ul. Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk
tel.: 519 535 311, email: gdansk@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Gdańsk, Lotnisko

Gdańsk

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Najważniejsze z nich to utrzymanie Klientów w poczuciu, że są najważniejsi. Dla nas rzeczywiście są, dlatego wypożyczamy samochody z wielkimi sukcesami. Ludzie do nas wracają, ponieważ zapewniamy im bardzo atrakcyjną cenę wynajmu połączoną z doskonałą jakością floty i obsługi. Jesteśmy obecni w największych miastach, w okolicach lotnisk, dworców oraz w centrach handlowych. Jeśli jesteś w Gdańsku, wynajmij samochód w Rentis.

Wypożyczalnia samochodów – szybko i tanio

Wypożycz samochód w Gdańsku i przekonaj się, że w dużym mieście nie musisz stać w długich kolejkach oraz sporo wydawać, aby jeździć autem wygodnym i bezpiecznym – dopasowanym do Twoich potrzeb. Rentis to gwarancja, że wynajem samochodów będzie prosty i przyjemny. Możesz dokonać rezerwacji telefonicznie lub e-mailowo i po przyjściu do naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku otrzymać kluczyki. Możesz już ruszać w drogę.

Na krótko i długo, czyli wypożyczalnia samochodów w sam raz

Wynajmij samochód w Rentis-Gdańsk, na jak długo potrzebujesz. Naszą ofertę przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy potrzebują auta tylko na jeden dzień, kiedy np. muszą załatwić jakieś sprawy w obcym mieście; na tygodniowy wyjazd wakacyjny z przyjaciółmi czy też powyżej miesiąca dla mobilnych pracowników firmy.

Sprawdź, jakie marki i modele tworzą flotę Rentis. Wypożycz samochód właśnie u nas, aby jeździć komfortowo, wygodnie i bezpiecznie.

Sprawdź opinię naszych klientów w Gdańsku

Ciężko doszukać się słabych stron, kiedy wszystko jest podręcznikowo. Samochód bardzo mi się podobał, był solidny. Wynajem okazał się tańszy niż sądziłem.

Bardzo mi się podoba firma Rentis. Pracują tam świetni ludzie, sympatyczni i znający się na rzeczy. Auto bardzo ładne, prowadziło się wręcz idealnie. Brawo.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Gdańsku na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR