Wypożyczalnia samochodów - Kraków

ul. Olszanicka 174 stacja paliw PRO-TON, Kraków, 30-222+48 519 535 305krakow@rentis.pl
Niezaprzeczalnie wysoka jakość usług to główne z założeń, jakie realizuje wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków. Wieloletnia działalność w branży uczyniła z nas profesjonalistów w tej dziedzinie i tym samym pozwala spełniać oczekiwania Klientów, nawet te najbardziej wygórowane. Wynajem długoterminowy samochodów używanych w Rentis to gwarancja satysfakcji i co ważne, w bardzo atrakcyjnej cenie! Wypożycz samochód w Krakowie i przekonaj się o tym!

Wynajem aut osobowych i dostawczych

Wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków składa się z floty aut marek znanych i cenionych na całym świecie. Wśród nich dostępne są „osobówki” m.in. w takich kategoriach jak: mini (Volkswagen UP), luksusowe (BMW 5), premium (BMW 3 Sedan), rodzinne kombi (Toyota Avensis Kombi) czy też SUV (Toyota RAV4). Wiele możliwości wyboru pozwala znaleźć auto, które idealnie sprawdzi się podczas podróży służbowej, rodzinnych wakacji, jako samochód służbowy itp. Oferujemy także wynajem samochodów dostawczych – małych i średnich. W tym wariancie najmu Klienci mogą wybierać pomiędzy Volkswagenem Caddy i modelem Crafter tej samej marki.

Wypożycz samochód w Krakowie na ile chcesz!

Naszym Klientom możemy zaproponować najem długoterminowy samochodów (powyżej roku), średnioterminowy (ponad 30 dni) i krótkoterminowy (do 30 dni). W każdej z ww. opcji Klient ma pewność, że otrzymuje bezpieczny i komfortowy pojazd oraz pakiet dodatkowych udogodnień, a wśród nich m.in.: całodobowe Assistance na terenie kraju, coroczne przeglądy w ASO, serwis techniczny, auto zastępcze bez dodatkowych opłat. Ci, którzy decydują się na wynajem samochodów w Krakowie, mogą je oddać w dowolnym oddziale Rentis w Polsce.

Tani i szybki wynajem samochodów w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków to konkurencyjny cennik wynajmu oraz formalności ograniczone do niezbędnego minimum. Już w ciągu kwadransa mogą zostać podpisane wszystkie dokumenty. Po tym czasie Klient otrzymuje kluczyki do auta przygotowanego do drogi zarówno pod kątem estetyki oraz czystości, jak i technicznym. Wszystko to, aby wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków była kojarzona z komfortem i bezpieczeństwem jazdy. Nasze auta nie są starsze niż 2 lata. Na ich wyposażeniu są m.in. poduszki powietrzne, system ABS. Opcjonalnie możemy zaoferować dodatkowe elementy wyposażenia, m.in.: foteliki dziecięce, nawigację, bagażnik na dach, łańcuchy śniegowe.

Wypożycz auto w firmie, której zaufało już tysiące Klientów!

Opinie

Byłem przygotowany na wysoki rachunek, a tu niespodzianka – znacznie taniej niż u innych. A mówimy o porządnym samochodzie, a nie jakimś tam „klepanym”.
Trudno narzekać na cokolwiek. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, znają bardzo dobrze obce języki. Samochód dobrałem migiem, potem raz dwa umowa i gotowe.