Kraków

Wypożyczalnia samochodów - Kraków


Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/html/wynajem-samochodow/workdir/templates/index-moded.html.php on line 127

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/html/wynajem-samochodow/workdir/templates/index-moded.html.php on line 127

Warning: file_get_contents(https://rentis.pl/api/v3/points?limit=1000): failed to open stream: operation failed in /var/www/html/wynajem-samochodow/workdir/templates/index-moded.html.php on line 127
ul. Dolina 18, 33-222 Kraków
tel.: 519535305 e-mail: krakow@rentis.pl
Niezaprzeczalnie wysoka jakość usług to główne z założeń, jakie realizuje wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków. Wieloletnia działalność w branży uczyniła z nas profesjonalistów w tej dziedzinie i tym samym pozwala spełniać oczekiwania Klientów, nawet te najbardziej wygórowane. Wynajem długoterminowy samochodów używanych w Rentis to gwarancja satysfakcji i co ważne, w bardzo atrakcyjnej cenie! Wypożycz samochód w Krakowie i przekonaj się o tym!

Wynajem aut osobowych i dostawczych

Wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków składa się z floty aut marek znanych i cenionych na całym świecie. Wśród nich dostępne są „osobówki” m.in. w takich kategoriach jak: mini (Volkswagen UP), luksusowe (BMW 5), premium (BMW 3 Sedan), rodzinne kombi (Toyota Avensis Kombi) czy też SUV (Toyota RAV4). Wiele możliwości wyboru pozwala znaleźć auto, które idealnie sprawdzi się podczas podróży służbowej, rodzinnych wakacji, jako samochód służbowy itp. Oferujemy także wynajem samochodów dostawczych – małych i średnich. W tym wariancie najmu Klienci mogą wybierać pomiędzy Volkswagenem Caddy i modelem Crafter tej samej marki.

Wypożycz samochód w Krakowie na ile chcesz!

Naszym Klientom możemy zaproponować najem długoterminowy samochodów (powyżej roku), średnioterminowy (ponad 30 dni) i krótkoterminowy (do 30 dni). W każdej z ww. opcji Klient ma pewność, że otrzymuje bezpieczny i komfortowy pojazd oraz pakiet dodatkowych udogodnień, a wśród nich m.in.: całodobowe Assistance na terenie kraju, coroczne przeglądy w ASO, serwis techniczny, auto zastępcze bez dodatkowych opłat. Ci, którzy decydują się na wynajem samochodów w Krakowie, mogą je oddać w dowolnym oddziale Rentis w Polsce.

Tani i szybki wynajem samochodów w Krakowie

Wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków to konkurencyjny cennik wynajmu oraz formalności ograniczone do niezbędnego minimum. Już w ciągu kwadransa mogą zostać podpisane wszystkie dokumenty. Po tym czasie Klient otrzymuje kluczyki do auta przygotowanego do drogi zarówno pod kątem estetyki oraz czystości, jak i technicznym. Wszystko to, aby wypożyczalnia samochodów Rentis Kraków była kojarzona z komfortem i bezpieczeństwem jazdy. Nasze auta nie są starsze niż 2 lata. Na ich wyposażeniu są m.in. poduszki powietrzne, system ABS. Opcjonalnie możemy zaoferować dodatkowe elementy wyposażenia, m.in.: foteliki dziecięce, nawigację, bagażnik na dach, łańcuchy śniegowe.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie – wysoka jakość usług

Oferta Rentis obejmuje wyłącznie usługi najwyższej jakości, które przygotowano z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Naszą działalność prowadzimy zgodnie z kilkoma zasadami. Dzięki nim stworzyliśmy propozycję, która czyni zadość wszelkim rynkowym standardom. Gwarantujemy, że decydując się na najem auta w wypożyczalniach Rentis, wybierasz pewność i niezawodność.

Profesjonalny wynajem aut w Krakowie – proste transakcje

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna we wszelkiego rodzaju działalności usługowej jest odpowiednia komunikacja z klientem. To ona bowiem bardzo często decyduje o powodzeniu transakcji oraz zadowoleniu obydwu stron umowy. W związku z tym wynajem samochodów w Krakowie przebiega sprawnie oraz w maksymalnie uproszczonym trybie. Dzięki zminimalizowaniu formalności jesteśmy w stanie możliwie najpełniej wysłuchać naszych klientów i w ten sposób ustalić preferencyjne warunki współpracy – na zasadach dialogu oraz z poszanowaniem woli konsumentów. Co ważne, proponowane oferta nie zawiera żadnych ukrytych kosztów – nie musisz zatem obawiać się bezpieczeństwo transakcji. Wynajem samochodów w Warszawie to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie chcą, by zbędne formalności zakłóciły im szybki odjazd i przyjemność z jazdy.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie – zadowolenie klientów naszym priorytetem

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, oferujemy wyłącznie samochody sprawdzone i niezawodne. Zawsze też dążymy do tego, by nasi klienci czuli się w wynajętych pojazdach komfortowo i bezpiecznie. Nie tylko więc regularnie serwisujemy oraz ubezpieczamy nasze pojazdy, ale również dbamy o to, by auta użytkowane były we właściwy sposób. W tym celu wypożyczalnia samochodów w Krakowie ustala specjalne warunki użytkowania pojazdu, które przeciwdziałają nadmiernemu zużyciu pojazdu i pozwalają zaoferować Tobie samochód w pełni sprawny.

Wynajem samochodów w Krakowie – atrakcyjne ceny

W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy specjalny cennik, który uwzględnia nie tylko wyniki szczegółowej analizy rynkowej, ale również potrzeby konsumentów. Stąd też wypożyczalnia samochodów w Krakowie oferuje auta w atrakcyjnych cenach, które wyróżniają propozycję Rentis na tle innych ofert rynkowych. Co więcej, podpisanie umowy z Rentis nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami, co często ma miejsce w przypadku transakcji konkurencyjnych. Gwarantujemy, że decydując się na wypożyczalnię Rentis wybierasz wysoką jakość w przystępnych cenach.

Wynajem samochodów dostawczych w Krakowie – bogaty wybór

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że potrzeby klientów bardzo często wykraczają poza możliwości samochodów osobowych. Oferujemy zatem bogatą flotę samochodów dostawczych o zróżnicowanej wielkości i ładowności. Proponowane pojazdy należą do najbardziej niezawodnych aut w całym segmencie, nadto ich wynajem przebiega na równie korzystnych warunkach, jak w przypadku samochodów osobowych.

Wynajem aut w Krakowie – dogodne warunki najmu

W naszym regulaminie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące warunków współpracy. Regulamin, którym objęta jest wypożyczalnia samochodów w Krakowie Rentis stworzono z myślą o bezpieczeństwie i satysfakcji klientów. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących warunków współpracy oraz oferowanych pojazdów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 • Poznań
  pin
 • Gorzów Wielkopolski
  pin
 • Zielona Góra
  pin
 • Szczecin
  pin
 • Gdańsk
  pin
 • Olsztyn
  pin
 • Bydgoszcz
  pin
 • Toruń
  pin
 • Białystok
  pin
 • Łódź
  pin
 • Lublin
  pin
 • Wrocław
  pin
 • Opole
  pin
 • Katowice
  pin
 • Kraków
  pin
 • Kielce
  pin
 • Rzeszów
  pin
 • Warszawa
  pin

Opinie

Byłem przygotowany na wysoki rachunek, a tu niespodzianka – znacznie taniej niż u innych. A mówimy o porządnym samochodzie, a nie jakimś tam „klepanym”.
Trudno narzekać na cokolwiek. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, znają bardzo dobrze obce języki. Samochód dobrałem migiem, potem raz dwa umowa i gotowe.