Wypożyczalnia samochodów - Helsinki

Finlandia, Helsinki
Jazda po mieście lub poza miastem – nie ma różnicy. Oferta Rentis pozwala na wypożyczenie samochodu, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Do naszych klientów należą zarówno ludzie biznesu, jak i turyści, którzy chcą poznać stołeczne miasto i jego najbliższe okolice. Znaczącym ułatwieniem dla obu grup jest sprawne i komfortowe auto. Proponujemy do wynajęcia pojazdy cenionych światowych marek, które są regularnie serwisowane. Stawiamy na bezpieczeństwo i niezawodność, dlatego żadna z maszyn w naszej flocie nie jest starsza niż dwa lata. Odwiedź nasz punkt obsługi i przekonaj się, że mamy też najlepsze ceny. Pomożemy Ci w wynajmie samochodu z lokalnej wypożyczalni na terenie całego kraju!

Opinie

Bardzo lubię, gdy korzystna cena łączy się z wysoką jakością. Oferta Rentis jest niezwykle atrakcyjna. Oprócz tego mają fajną, młodą ekipę. Wypożyczyłem auto sprawnie i w miłej atmosferze.
Punkt obsługi był zaraz przy lotnisku. Na miejscu zastałem bardzo sympatyczny personel – doradzili, pomogli w wypełnianiu papierów. Szybko mogłem wynająć auto i ruszyć w trasę.