• Simply
  • Safely
  • For Less

Toruń, Meeting Point

Dworzec PKP Kujawska 1, 87-100 Toruń
tel.: 519 535 300, email: torun@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Toruń, Dworzec PKP

Toruń

Konsekwencja w działaniu i dbanie o utrzymanie wysokiej jakości usług to dla nas norma. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów. Nasza bogata oferta jest skierowana do Klientów biznesowych, turystów i wszystkich osób, które w danym momencie potrzebują wynająć dobre auto. Nasza flota składa się z zadbanych i funkcjonalnych maszyn, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Sprawdź nas i doceń!

Jeśli wypożyczalnia samochodów w Toruniu, to tylko Rentis

Wynajmij samochód właśnie u nas, kiedy chcesz mieć pewność, że w atrakcyjnej cenie zyskujesz bezpieczeństwo i komfort jazdy – bez względu, na jaką markę i model się zdecydujesz. Oferujemy wynajem samochodów dostosowanych do jazdy w miejskich korkach, przygotowanych dla kilkusetkilometrowych wakacyjnych wojaży, czy też pokonywania długich, służbowych tras. Możemy zaproponować także małe „dostawczaki”.

Wypożyczalnia samochodów – wynajmij i oddaj, gdzie chcesz

Jeśli zdecydujesz się na wynajem w Toruniu, ale chcesz go oddać w innym mieście, nie ma żadnego problemu. Wypożyczalnia samochodów Rentis dysponuje kilkudziesięcioma oddziałami na terenie całej Polski, ale również poza granicami kraju. Dodatkową opcją jest to, że możesz skrócić lub wydłużyć okres najmu, jeśli zajdzie taka konieczna. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji dotyczących tych aspektów wypożyczenia samochodów.

Sprawdź ofertę Rentis i dokonaj szybkiej oraz wygodnej rezerwacji online auta.

Sprawdź opinię naszych klientów w Toruniu

Dotąd moje doświadczenie z wypożyczaniem samochodów było raczej niewielkie, ale dzięki nim jestem gotów uwierzyć, że to czynność prosta, przyjemna i tania.

Zdecydowanie jestem dobrego zdania. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na bardzo ładnego Lexusa. Auto było dostępne szybko i wyglądało naprawdę świetnie.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Toruniu na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR