• Simply
  • Safely
  • For Less

Dworzec PKP Szczecin Główny, Meeting Point

ul. Krzysztofa Kolumba 1, 70-035 Szczecin
tel.: 519 535 330, email: szczecin@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Szczecin, Dworzec PKP

Szczecin

Rynek wypożyczalni aut w Polsce rozrasta się w szybkim tempie, ale tylko firmy zapewniające najwyższą jakość będą w stanie utrzymać się na nim dłużej. My jesteśmy znani z solidności, którą doceniły już tysiące Klientów. Decydują o tym takie czynniki, jak zadbana flota znakomitych samochodów, pomocny personel i minimum formalności. Jeśli chcesz sam się przekonać, odwiedź nas w jednym z punktów już teraz.

Wypożyczalnia samochodów – 20 różnych modeli

Korzystając z taniej wypożyczalni samochodów w Szczecinie, mogą Państwo wybierać spośród prawie dwudziestu samochodów o różnej klasie i zastosowaniu. To kompaktowe pojazdy, jak na przykład Skoda Citigo, auta rodzinne – chociażby Skoda Fabia kombi, luksusowe – BMW 5 czy dostawcze (Volkswagen Caddy). Za pośrednictwem naszej strony mogą Państwo sprawdzić dostępność danego modelu i zarezerwować go online.

Możliwości, jakie daje wypożyczalnia samochodów

Wypożycz samochód w Szczecinie, a zwróć w innym mieście Polski! Do wyboru mają Państwo wiele punktów, między innymi kilka w Warszawie (w tym na lotniskach), Poznaniu oraz Krakowie. Staramy się zawsze dostosować do potrzeb Klienta, dlatego oferujemy wynajem samochodów w Szczecinie na krótki oraz długi termin. Zapraszamy do odbioru pojazdów z Dworca PKP – będzie to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które przyjeżdżają do miasta pociągiem i udają się ze stacji na przykład na spotkanie biznesowe.

Zachęcamy do rezerwacji samochodu!

Sprawdź opinię naszych klientów w Szczecinie

To jest taka wypożyczalnia dla osób, które za wypożyczalniami nie przepadają. Atmosfera zupełnie inna, wręcz rodzinna. Procedury okazały się bardzo proste.

Wszystko poszło „zgodnie z planem”. Pojawiłem się na miejscu, to jest w punkcie obsługi. Po kwadransie wszystko było już gotowe i auto trafiło do mnie.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Szczecinie na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR