Wypożyczalnia samochodów - Szczecin, Dworzec PKP

ul. Krzysztofa Kolumba 1, Szczecin, 70-035+48 519 535 310szczecin@rentis.pl

Rynek wypożyczalni aut w Polsce rozrasta się w szybkim tempie, ale tylko firmy zapewniające najwyższą jakość będą w stanie utrzymać się na nim dłużej. My jesteśmy znani z solidności, którą doceniły już tysiące Klientów. Decydują o tym takie czynniki, jak zadbana flota znakomitych samochodów, pomocny personel i minimum formalności. Jeśli chcesz sam się przekonać, odwiedź nas w jednym z punktów już teraz.

Wypożyczalnia samochodów – 20 różnych modeli

Korzystając z taniej wypożyczalni samochodów w Szczecinie, mogą Państwo wybierać spośród prawie dwudziestu samochodów o różnej klasie i zastosowaniu. To kompaktowe pojazdy, jak na przykład Skoda Citigo, auta rodzinne – chociażby Skoda Fabia kombi, luksusowe – BMW 5 czy dostawcze (Volkswagen Caddy). Za pośrednictwem naszej strony mogą Państwo sprawdzić dostępność danego modelu i zarezerwować go online.

Możliwości, jakie daje wypożyczalnia samochodów

Wypożycz samochód w Szczecinie, a zwróć w innym mieście Polski! Do wyboru mają Państwo wiele punktów, między innymi kilka w Warszawie (w tym na lotniskach), Poznaniu oraz Krakowie. Staramy się zawsze dostosować do potrzeb Klienta, dlatego oferujemy wynajem samochodów w Szczecinie na krótki oraz długi termin. Zapraszamy do odbioru pojazdów z Dworca PKP – będzie to wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które przyjeżdżają do miasta pociągiem i udają się ze stacji na przykład na spotkanie biznesowe.

Zachęcamy do rezerwacji samochodu!

Opinie

To jest taka wypożyczalnia dla osób, które za wypożyczalniami nie przepadają. Atmosfera zupełnie inna, wręcz rodzinna. Procedury okazały się bardzo proste.
Wszystko poszło „zgodnie z planem”. Pojawiłem się na miejscu, to jest w punkcie obsługi. Po kwadransie wszystko było już gotowe i auto trafiło do mnie.