• Simply
  • Safely
  • For Less

Radom, Meeting Point

Dworzec PKP ul. Beliny Prażmowskiego 2, 26-600 Radom
tel.: 519 535 312, email: radom@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Radom, Dworzec PKP

Radom

Najwyższa jakość oferowanych usług sytuuje nas w ścisłej czołówce wypożyczalni samochodów działających aktualnie na polskim rynku. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, połączonemu z doskonałą flotą nowoczesnych aut, jesteśmy w stanie zagwarantować optymalny standard. Szukaj naszych punktów obsługi w dużych polskich miastach – w rejonie portów lotniczych, dworców kolejowych czy centrów handlowych.

Odbiór auta gotowego do jazdy z Dworca PKP to bardzo wygodna możliwość. Wypożyczalnia samochodów Rentis w Radomiu oferuje taką opcję. Wybierz auto, które Cię interesuje, zarezerwuj je przez Internet i odbierz w naszym meeting poincie. Wynajmij samochód w Radomiu od wypożyczalni Rentis i korzystaj z uroków trasy.

Wypożyczalnia samochodów z nową flotą

Dbamy o to, aby wszystkie proponowane przez nas pojazdy nie były starsze niż 2 lata, regularnie poddajemy je również serwisom. Czy to auto osobowe czy dostawcze, zawsze dostarczamy czysty samochód z klimatyzacją i ważnym przeglądem. Wynajem samochodów z Rentis w Radomiu to prosta procedura, która pozwoli Ci się cieszyć nowym autem w kilkanaście minut.

Potrzebne auto od zaraz? Wypożyczalnia samochodów może Ci pomóc

Jeśli sprawne auto przyda Ci się na wakacyjny wyjazd lub podroż służbową, nie wahaj się. Skontaktuj się z firmą Rentis i wypożycz samochód w Radomiu w 15 minut. Minimum formalności i miła obsługa to nasz standard.

Sprawdź opinię naszych klientów w Radomiu

Zdecydowanie jedna z lepszych ofert na rynku wynajmu aut w Polsce. Ostatnio przybyło takich firm, ale Rentis trzyma poziom. Jak dotąd nie zawiodłem się.

Reasumując, jestem naprawdę zbudowany tym, co zaproponowała mi ta firma. Samochód prowadził się doskonale. Wynajem sprawny i zaskakująco tani, więc polecam.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Radomiu na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR