Wypożyczalnia samochodów - Kraków, Dworzec PKP

ul. Pawia 5A, Kraków, 94-292+48 519 535 305krakow@rentis.pl

Ludzie chcą być traktowani indywidualnie i poważnie – dla nas to standard, a nie luksus zarezerwowany dla wybrańców. Każdy, kto przekroczy próg naszego biura obsługi, może liczyć na życzliwość i profesjonalną poradę. U nas w krótkim czasie załatwisz wynajem świetnego samochodu, a cena pozytywnie Cię zaskoczy. Naszą rekomendacją są korzystne opinie setek Klientów, których przybywa z każdym tygodniem. Przekonaj się sam.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie, jakiej warto zaufać

Wypożycz samochód w Rentis w Krakowie, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie i wygodzie rodziny, przyjaciół, współpracowników. U nas wynajmiesz auto idealne na wakacyjne wyprawy, sprawdzające się jako pojazd firmowej floty czy też miejskie, kiedy prywatne nie będzie chciało odpalić. Dzięki naszej wszechstronnej ofercie, możemy odpowiedzieć na potrzeby różnych grup Klientów. Sprawdź nasze marki i modele – zarezerwuj auto już dziś.

Wypożyczalnia samochodów Rentis – nie szukaj dłużej

Przyjeżdżasz do Krakowa w sprawach służbowych lub prowadzisz tutaj firmę? Zatem wypożycz samochód w Rentis – luksusowy, jeśli chcesz zaimponować swoim kontrahentom lub miejski, ekonomiczny model, który sprawdzi się doskonale jako auto służbowe dla Twoich pracowników. Przekonaj się, że wynajem samochodów w Krakowie może być tani, nawet w przypadku umów podpisywanych na długi okres czasu i dla wielu pojazdów. Skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub osobiście, przychodząc do biura, aby poznać szczegółową ofertę.

Opinie

Jakość usług zasługuje na bardzo wysoką ocenę. Koszty wynajmu auta śmiesznie niskie w porównaniu z innymi firmami tego typu. Ja jestem zadowolony.
Mnie najbardziej ujęła obsługa – bardzo miła, nawet odrobinę „nadskakująca”, ale to dobra odmiana dla kamiennych twarzy i obojętności. Auto ok, ogólnie super.