• Simply
  • Safely
  • For Less

Gdynia, Meeting Point

Dworzec PKP pl. Konstytucji 1, 81-354 Gdynia
tel.: 519 535 311, email: gdynia@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Gdynia, Dworzec PKP

Gdynia

Gdynia to kolejne polskie miasto, gdzie wypożyczalnia samochodów Rentis posiada swoją siedzibę, w której wypożyczysz samochód. Dzięki obecności w największych miastach, a także w często odwiedzanych ośrodkach turystycznych, jesteśmy w stanie wypożyczać samochody wszystkim, którzy są tym zainteresowani. Na Klientów czekają zawsze czyste i sprawne pojazdy z kilku segmentów, co daje szerokie możliwości optymalizacji kosztów. Wynajem odbywa się na prostych zasadach, a we wszystkim pomoże pozytywnie oceniany personel. Sprawdź nas już dziś.

Wypożyczalnia samochodów z doświadczeniem

Jeśli szukasz sprawdzonej i niezawodnej firmy – wynajmij samochód z Rentis i nie przepłacaj u konkurencji. Wypożyczalnia samochodów w Gdyni dysponuje nowoczesną flotą samochodów, które są regularnie poddawane przeglądom. Sprawdź kilkanaście modeli aut z różnych segmentów i wynajmij samochód w Gdyni o takich parametrach, jakich potrzebujesz.

Najlepszą flotę i zero formalności oferuje wypożyczalnia samochodów w Gdyni

Wybierasz się na wakacje lub podróż służbową? Wypożycz samochód w Gdyni i podróżuj po Pomorzu, Polsce lub całej Europie. Swoim Klientom wypożyczalnia samochodów oferuje szybki i sprawny wynajem samochodów, bez zbędnych formalności. Oferujemy możliwość wynajmu auta w kilku przedziałach czasowych, dzięki czemu Klienci mogą dopasować ofertę do swoich potrzeb. Takie rozwiązanie pozwala na współpracę z osobami indywidualnymi, jak i firmami.

Sprawdź opinię naszych klientów w Gdyni

Kilka razy wynajmowałem u nich – raz w Poznaniu, raz we Wrocławiu i dwa razy w stolicy. Zawsze taki sam wysoki poziom i samochód jak z salonu. Dobrzy są.

Od pewnego czasu polecam firmę Rentis wszystkim znajomym, którzy też często jadą w delegację. Bardzo mili ludzie tam pracują, zawsze pomogą. Ceny niewysokie.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Gdyni na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR