• Simply
  • Safely
  • For Less

Częstochowa, Biuro

ul. Wały Dwernickiego 117/121, 42-202 Częstochowa
tel.: 519535322, e-mail: czestochowa@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Częstochowa

Częstochowa

Tanie i solidne wypożyczenie auta jest możliwe – nasza firma jest na to najlepszym dowodem. Znają nas Klienci odwiedzający wiele polskich miast. Nasze punkty obsługi są ulokowane głównie przy największych węzłach komunikacyjnych, takich jak dworce i lotniska. Oferujemy flotę nowoczesnych samochodów różnych klas, dzięki czemu wszyscy zainteresowani znajdą coś na swoją kieszeń i potrzeby, w czym pomoże personel.

Wypożyczalnia samochodów w Częstochowie

Wypożycz samochód w Rentis w Częstochowie, kiedy to musisz stworzyć niezawodną flotę, jaką będą poruszać się Twoi pracownicy, kiedy wybierasz się na wakacje ze znajomymi lub odwiedzasz w sprawach biznesowych nieznane sobie miasto. Wypożyczalnia samochodów Rentis oferuje bowiem wynajem długoterminowy auta, wynajem średnioterminowy i krótkoterminowy – każdy z nich w atrakcyjnej cenie.

Wypożyczalnia samochodów przygotowanych do drogi

Wynajmij samochód w Rentis, aby nie przejmować się zbędnymi formalnościami, sprzątaniem auta, zatankowaniem go przed wyjazdem, ewentualną wymianą opon ze względu na porę roku i organizowaniem przeglądu technicznego. Rentis zadba o wszystko, aby każdy Klient wsiadł do wygodnego i bezpiecznego auta. Oferujemy również opcję dodatkowe, np. wypożyczenie fotelika dla dziecka.

Zachęcamy do składania rezerwacji i skontaktowania się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej wypożyczalni samochodów w Częstochowie – jednego z kilkudziesięciu punktów zlokalizowanych w całej Polsce.

Sprawdź opinię naszych klientów w Częstochowie

Wchodzę do punktu obsługi, mija jakieś 15 minut i już mam auto do dyspozycji. Tak powinno być w każdej wypożyczalni – a nie jest. RENTIS jest świetny.

Jak to kobieta, średnio znam się na samochodach. Miły pan z obsługi bardzo ładnie mi doradził i po Wrocławiu jeździłam piękną Toyotką. I nawet zapłaciłam mało.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Częstochowie na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR