• Simply
  • Safely
  • For Less

Lotnisko Bydgoszcz, Meeting Point

ul.Paderewskiego 1, 86-005 Białe Błota
tel.: 519535300, e-mail: bydgoszcz@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Bydgoszcz, Lotnisko

Bydgoszcz

Najwyższej klasy samochody poddawane systematycznym przeglądom technicznym i obsługa, do której aż chce się wracać – to kluczowe atuty Rentis, dzięki którym jesteśmy jedną z najbardziej cenionych wypożyczalni aut w Polsce. Mamy stałych Klientów odwiedzających największe metropolie nad Wisłą. Dołącz do nich i przekonaj się, że wynajem świetnego auta nie musi kosztować wiele, a usługa jest prosta i bezpieczna.

Zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni samochodów Rentis w Bydgoszczy. Wszyscy Klienci, którzy nie posiadają samochodu na stałe, z pewnością będą bardzo zadowoleni z warunków, które proponujemy. Nasza oferta to dobra możliwość również dla firm, jakie chcą zorganizować sobie flotę pojazdów.

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz – Lotnisko

Spotkaj się z nami i zobacz, jakie to łatwe. Formalności związane z wynajmem samochodu w Bydgoszczy lub w innym z naszych punktów nie są skomplikowane i zajmują tylko około piętnastu minut. Po uregulowaniu tych kwestii otrzymuje się auto odpowiednio gotowe do drogi. W Bydgoszczy wypożycz samochód osobowy lub dostawczy i przekonaj się, jak komfortowe są nasze zadbane auta z klimatyzacją i innymi udogodnieniami.

Jak wypożyczalnia samochodów może pomóc Twojemu biznesowi

Wynajem samochodu to dobra propozycja dla wszystkich firm z Bydgoszczy, które potrzebują luksusowego auta reprezentacyjnego lub samochodów dostawczych. Oferujemy ceny niższe niż konkurencja.

Sprawdź opinię naszych klientów w Bydgoszczy

Wiele słyszałem o problemach jakie mieli znajomi w wypożyczeniem samochodu. Że drogo, że procedury skomplikowane. RENTIS zaprzecza tym wszystkim głosom.

Szczerze to nie sądziłem, że można wynajęcie samochodu (i to dobrego modelu!) załatwić praktycznie od ręki. Obsługa świetna, mega przyjazna. Cena... rewelacja.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Bydgoszczy na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR