• Simply
  • Safely
  • For Less

Rent a car Bratislava

Kraj : Słowacja
Stolica : Bratysława, Bratislava

Wypożyczalnia samochodów: Słowacja, Bratysława

Bratysława

Profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego klienta – oto tajemnice sukcesu wypożyczalni Rentis. Oferujemy samochody na wynajem, które są poddawane stałym przeglądom technicznym. Żaden model w naszej flocie nie jest starszy niż dwa lata, dzięki czemu klienci otrzymują gwarancję jazdy sprawnym i niezawodnym autem. Usługi adresujemy zarówno do turystów, jak i do osób w podróżach służbowych. Działamy w okolicach lotnisk i dworców – wszędzie tam, gdzie codziennie przewijają się tysiące ludzi. Służymy pomocą przy załatwieniu wynajmu z loklanej wypożyczalni samochodów. Dołącz do tych, którzy nam zaufali.

Sprawdź opinię naszych klientów

Rentis zaskoczył mnie standardem. Auta, które wypożyczają, są prawie nowe, zawsze czyste i zadbane. Duży wybór i przejrzysty cennik. A co najważniejsze, wynajem zajmuje tylko kilka chwil.

Od samego początku czułam, że polubię tę firmę. Miałam rację! Ludzie z Rentisa okazali się super życzliwi, wszystko mi wytłumaczyli. Dostałam bardzo ładne autko i ruszyłam przed siebie.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL
Innowacyjna gospodarka
EFRR