Białystok, Biuro

ul. Fabryczna 8 lok. U2, 15-483 Białystok
tel. 519535331, email: bialystok@rentis.pl

Wypożyczalnia samochodów: Białystok

Białystok

Profesjonalizm i wysoka jakość usług będące efektem wielu lat doświadczenia to cechy rozpoznawcze wypożyczalni samochodów w Białymstoku. Dzięki dbałości o znakomitą flotę aut od lat udaje nam się zyskiwać kolejne rzesze zadowolonych Klientów. W przeciwieństwie do konkurujących z nami firm, w wypożyczalni samochodów Rentis nie windujemy sztucznie cen, gwarantując przy tym równie korzystny dla Klientów wynajem długoterminowy samochodów w Białymstoku. Obecnie działamy w największych polskich miastach.

Białostocka wypożyczalnia samochodów dysponuje nowoczesną flotą

Wypożyczalnia samochodów Rentis mieści się przy ulicy Fabrycznej i oferuje bogatą flotę pojazdów, która jest regularnie poddawana przeglądom. Dbając o bezpieczeństwo i wygodę naszych Klientów wśród oferowanych przez nas aut, nie ma pojazdów starszych niż dwa lata. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i wypożycz samochód w Białymstoku.

Renomowana wypożyczalnia samochodów

Długoterminowy wynajem samochodów w Białymstoku jeszcze nigdy nie był tak prosty. Podczas współpracy z Rentis wynajem auta trwa maksymalnie piętnaście minut. Nie czekaj i wynajmij samochód już dziś. Możesz to zrobić w naszej placówce lub online, za pomocą strony internetowej, dzięki czemu formalności ograniczysz do minimum. Nasza oferta dostosowana jest do Klientów indywidualnych, jak i firm. Chcąc dopasować się do Państwa oczekiwań, proponujemy wynajem samochodów krótko-, średnio- i długoterminowy.

Sprawdź opinię naszych klientów w Białymstoku

Firma godna polecenia! Jak dotąd wynajmowałem od nich samochód trzy razy i byłem zadowolony. Auta chodzą jak złoto, są zadbane, co widać na pierwszy rzut oka.

Chyba najlepsza opcja na wynajem auta. Z tego co wiem, działają w wielu miastach. Ja akurat byłem w Warszawie. Maszyna w świetnym stanie i cena przystępna.

Sprawdź dostępne auta ZAREZERWUJ WYBRANY MODEL

Sprawdź pogodę w Białymstoku na najbliższe 3 dni

Uniknij korków dzięki analizie natężenia ruchu

Dane o natężeniu ruchu dostarcza serwis traffic.naviexpert.pl prowadzony przez NaviExpert
Innowacyjna gospodarka
EFRR