Wypożyczalnia samochodów - Amsterdam

Holandia, Amsterdam
Pełne zaangażowanie personelu i doskonale utrzymana flota samochodów – to jedne z najważniejszych wyróżników oferty firmy Rentis. Dysponujemy bogatym, międzynarodowym doświadczeniem i należymy do liderów w branży wynajmu aut. Nasze usługi są adresowane do przedsiębiorców utrzymujących kontakty biznesowe z partnerami w różnych stronach świata, a także dla turystów, którzy chcą zwiedzać nowe miejsca na własną rękę. Gwarantujemy niskie ceny i fachową obsługę. Nasze punkty działają w okolicach dworców, lotnisk i w najlepszych centrach handlowych. Nasza współpraca z lokalnymi wypożyczalniami w kraju pozwoli Ci na szybkie i tanie wynajęcie samochodu.

Opinie

Od samego początku salon firmy Rentis zrobił na mnie dobre wrażenie. Obsługa przemiła i uczynna, minimum formalności, przejrzysty cennik. Prawie od ręki dostałem piękny, zadbany samochód.
Rezerwowałem swoje auto przez internet na kilka dni przed wyjazdem. Miałem pewne obawy, czy wszystko pójdzie dobrze, ale niesłusznie. Samochód gotowy do drogi czekał w centrum obsługi.